Agencja Victor

Działamy na rynku już od 1995 roku!

Od samego początku istnienia naszego biura rachunkowego staramy się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług.

Ogromny nacisk kładziemy na dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm osób zatrudnionych w naszym biurze księgowym.

Agencja Victor

Sukces naszych Klientów jest naszym sukcesem!

Posiadamy doświadczenie na stanowiskach głównych księgowych, z sukcesem przechodziliśmy liczne kontrole oraz audyty w prowadzonych przez nas jednostkach, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas celem nadrzędnym.

Agencja Victor

Dopasowujemy się do wymagań Klientów!

Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności i formie prawnej. Klientami biura rachunkowego Agencja Victor są zarówno spółki prawa handlowego jak też małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany.

Agencja VICTOR
ul.Zamojska 18, 20-105 Lublin
ul. Mała 4, 23-204 Kraśnik
NIP 715-100-74-75

e-mail: biuro@agencjavictor.pl
tel. kom.: +48.669976191
telefon: +48.817108840.

Wirtualne Biuro

Zapraszamy ponadto:

 

  • Do naszego Wirtualnego Biura w centrum Lublina. Oferujemy usługi administracyjne i biurowe m.in. dla nowopowstałych, małych lub mobilnych firm, które chcą ograniczyć koszty prowadzenia biura do niezbędnego minimum, czyli firm, którym własne biuro nie jest potrzebne do prowadzenia działalności operacyjnej. Oferta Wirtualnego Biura przeznaczona jest dla każdego, kto potrzebuje dostępu do biura lub pomocy sekretarki, ale nie chce ponosić kosztów wynajmu, wyposażenia czy zatrudnienia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które rejestrują działalność pod adresem domowym, a oferta Wirtualnego Biura pomaga im w poprawieniu wizerunku firmy i oddzieleniu sfery prywatnej od biznesowej. Mamy świadomość, że powierzając nam swoją korespondencję powierzacie nam sprawy swojej firmy. Oczekujecie od nas profesjonalizmu, dyskrecji i wysokiej jakości obsługi, a nam zależy na zadowolonych Klientach, więc dbamy o poufność Waszych danych i sprawnym załatwieniu Waszych spraw.
  • Zapraszamy także jednostki szukające profesjonalnej obsługi księgowej do współpracy w zakresie rozliczeń projektów finansowanych z dotacji UE.
  • Na życzenie klienta możemy odbierać dokumenty samodzielnie, co zwalnia z konieczność wizyt w biurze. Dokumenty księgowe w zależności od zawartej umowy przechowujemy w siedzibie biura lub po dokonaniu "obróbki" księgowej oddajemy do klienta.
  • Proponujemy konto na naszym serwerze w celu umieszczenia strony www.
  • Realizujemy inne zlecenia w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej stosownie do posiadanych możliwości.